Odwiedź nas na naszych socialmediach:

Co Nas wyróżnia?

0

Lat doświadczenia

Znajomość rynku od podszewki. Głównie zajmujemy się sprzedażą alkoholu marek z każdego zakresu cenowego. W naszym sklepie znajdą Państwo każdy rodzaj alkoholu, oraz na każdą okazję. Służymy fachowym doradztwem w każdym zakresie. Jesteśmy elastycznie na potrzeby klienta, staramy się uzupełniać naszą ofertę o różne, często nietypowe trunki, których Państwo poszukują.

Pasja z jaką podchodzimy do naszej pracy

Interesuje was Alkohol na prezent? Regularnie wizytujemy różne degustacje nowych destylarni jak i tych, które chcą rewolucji na rynku. Sprawdzamy za Was, który alkohol zasługuje na uwagę. Liczy się dla nas wyłącznie najwyższa jakość naszej oferty. Jesteśmy sklepem, który sprosta waszym oczekiwaniom pod każdym względem.

Sklep to nie wszystko

Pomysł na sklep z alkoholem był już w naszych planach kilka lat temu. Rok 2020 trochę pozmieniał nasze plany i odłożył nasze marzenie na późnej. To sprawiło, że mieliśmy więcej czasu na przygotowanie się, aby nasz punkt był sklepem najwyższej jakości. Na przyszłość mamy plany o stworzeniu własnej marki piwa, oraz z czasem alkoholi mocnych.

Produkty premium i lokalne specjały

W naszej ofercie znajdują się również Lokalne alkohole których, niesposób znaleźć nigdzie indziej. Regionalne nalewki, które idealnie sprawdzą się jako alkohol na prezent, lub zapopatrzenie dzięki któremu wódka na wesele, może być rzadko używana w dniu waszego ślubu na poczet degustacji naszych lokalnych specjałów.

Najczęściej zadawane pytania

?

Masz ukończone 18 lat? Strona przeznaczona dla osób pełnoletnich.